عکس پروفایل

عکس ماه تیر برای پروفایل | پروفایل تیر ماهی

عکس ماه تیر برای پروفایل : در این مطلب از وبسایت مژده، عکس پروفایل هایی مخصوص متولدین تیر ماه آماده کرده ایم، اما قبل از ان بهتر است متولدین این  ماه را بهتر بشناسید!

خصوصیات کلی متولدین تیر ماه

متولدین تیر ماه غالبا روحیه ی بسیار حسّاسی دارند. این افراد به کانون خانه و خانواده بسیار علاقمند هستند. تیر ماهی ها به فرزندان خویش عشق می ورزند و همسران مطیعی خواهند بود.  افراد متولد تیر ماه بسیار مهربان هستند و می توان آن ها را پشتیبان اصلی اقوام دانست. این افراد به گل و گیاه علاقه ی وافری دارند و اگر وارد عرصه ی کشاورزی شوند، موفق خواهند بود. متولدین تیر ماه اکثرا افرادی مادی گرا و صرفه جو هستند؛ البته این افراد تا حدودی نیز خسیس و اقتصادی به حساب می آیند. متولدین این ماه از اینکه از ایشان، تعریف  و تمجید شود، لذت می برند و در عوض از انتقاد متنفر هستند. رک گویی، سطحی نگری، صبوری و وسواسی بودن از صفات بارز متولدین تیر ماه می باشد.

خصوصیات مردان متولد تیر 

مردان متولد تیر اکثرا چهره ای در هم کشیده دارند؛ اما بر خلاف ظاهرشان بسیار مهربان هستند. شاید بتوان گفت مردان این ماه نسبت به ۱۱ صور فلکی دیگر، بسیار احساساتی تر می باشند. مردان تیر عاشقانه همسر خویش را می ستایند. مردان متولد این ماه اکثرا خدا ترس و به اصول مذهبی پایبند هستند. این مردان به مادر و پدر خویش احترام می گذارند و به عنوان فرزندی صالح مورد توجه ایشان قرار خواهند گرفت. اکثر مردان این ماه در عرصه ی کار و تجارت موفق هستند  و در زندگی خویش به رفاه مالی دست پیدا خواهند کرد.  این افراد دل های مهربانی دارند و نسبت به همه با عطوفت می نگرند؛ اما زبان تندی دارند و ممکن است اطرافیان خویش را  ناخواسته برنجانند. مردان این ماه از سال اگر از خطری که در سن ۵ سالگی با آن مواجه خواهند شد، جان سالم به در ببرند، می توانند عمری طولانی داشته باشند. در میان روزهای هفته، یکشنبه و چهارشنبه نسبت به سایر روزها برایشان خوش یمن تر خواهد بود.

خصوصیات زنان متولد تیر 

بانوان متولد این ماه بسیار با وفا و نجیب هستند. ایشان مادرانی کم نظیر و  همسرانی بسیار متعهد خواهند بود. ایشان  انسان های مهربانی هستند که نسبت به اطرافیان خویش صبر و از خود گذشتگی زیادی نشان خواهند داد. زنان این ماه از این که مورد انتقاد قرار گیرند به شدت آزرده خواهندشد. پاک دامنی و نیک سیرتی دو ویژگی اصلی بانوان تیر ماهی می باشد. ایشان غالبا با مشکلاتی در زندگی مواجه خواهند شد که غیر از توسل به خدا و ائمه راه به جایی نخواهند داشت. این زنان اکثرا افراد مذهبی هستند و در مواجهه با مشکلات  با یاد خدا به آرامش خواهند رسید. زنان متولد تیر ماه ۴ مرتبه در زندگی با خطرهایی مواجه خواهند شد که اگر جان سالم به در برند به سنین کهنسالی خواهند رسید.

 

عکس نوشته تیرماهی های خاص

عکس ماه تیر برای پروفایل

عکس نوشته تیرماهی های خاص

پروفایل تیر ماهی

عکس متولدین تیر

عکس پروفایل تیر

عکس نوشته تیرماه

پروفایل تیر ماهی ها

تیرماهی ک باشی

عکس نوشته تیرماه

عکس پروفایل تیر

تیر ماهی یعنی

عکس تولد تیر ماهی

عکس نماد تیرماه

عکس تیر ماهی های خاص

عکس دختر تیر ماهی

زن متولد تیر با چه ماهی ازدواج کند

پروفایل تیر ماه

تیر ماهی های معروف

عکس تیر ماهی های خاص

عکس تیر ماهی

عکس تولد تیر ماهی

دختر تیر ماهی

شعر در مورد تیر ماهی ها

شعر در مورد تیر ماهی ها

عکس تیر ماهی

تیر ماهی یعنی

خصوصیات تیر ماهی

عکس تولد تیر ماهی

عکس تیرماهی های خاص

عکس نوشته تیرماهی های خاص

عکس پروفایل تیرماه

عکس تیرماهی های خاص

عکس متولدین تیر

تیر ماهی یعنی

عکس پروفایل تیر ماهی ها

عکس نماد تیرماه

تیرماهی که باشی

عکس تیر ماهی های خاص

عکس پروفایل تیر ماهی

عکس ماه تیر برای پروفایل | پروفایل تیر ماهی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا