نکات آشپزی آسان

تجربه دریافت خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در آی پی امداد

اینجانب نگین نوبخت کارشناس فروش یک شرکت خصوصی به دلیل شرایط سخت کاری و کمبود زمان در آشپزی روزانه در منزل استفاده مداومی از مایکروفر دارم و به رسم عادت روزانه زمانی که خواستم از مایکروفر ال جی استفاده کنم متوجه شدم که غذای داخل دستگاه گرم نمیشه و این موضوع برای من بسیار حیاتی بوده که در اولین فرصت تعمیرات مایکروفر ال جی رو توی گوگل سرچ کردم و با سایت آی پی امداد آشنا شدم و با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ تماس گرفتم و به داخلی ۱ که بخش ثبت درخواست هست وصل شدم و با همکاران بسیار خوش برخورد مجموعه آی پی امداد که دلسوزانه و با حوصله بودند، مشکلم رو در میان گذاشتم.

خانم شمس با توجه به نیاز من به متخصص، اعلام کردند امکان تعمیرات دستگاه مایکروفر الجی من در منزل و با حضور خودم امکانپذیر هست که این موضوع خیال من رو تا حدودی راحت کرد و پس از ارائه اطلاعات، درخواست تعمیرات با اختصاص کد پیگیری باموفقیت ثبت شد و پیامک ثبت درخواست برای من ارسال شد.

 

و این امکان رو داشتم که با استفاده از پنل کاربری و چند کلیک در محل کارم، درخواست خودم رو فالو کنم و از تمامی مراحل تعمیرات با خبر بشم .

متخصص مجموعه آی پی امداد، آقای اسدی ضمن تماس جهت هماهنگی تایم حضور به تمامی سوالات من در کمال احترام پاسخ دادند و با توجه به درک شرایط کاری اینجانب، زمانی که برای من مقدور بود بصورت پیامک توسط شرکت اطلاع رسانی شد و در بازه زمانی مقرر متخصص آی پی امداد جهت تعمیر ماکروفر ال جی به منزل من مراجعه کردند و من با تطبیق بصری تصویر متخصص با شخصی که به منزل اینجانب مراجعه کرده با خیال راحت پذیرای ایشان به منزل بودم و پس از بررسی کامل دستگاه و عیب یابی هزینه احتمالی تعمیرات رو اعلام کردند و پس از تایید، اقدام به شروع  تعمیرات دستگاه با تمامی تجهیزاتی که همراهشون بودند، کردند.

 

و پس از پایان تعمیرات امکان تست دستگاه رو به من دادند و پس از تایید صحت و سلامت دستگاه توسط من و همسرم، مبلغ تعمیرات به حساب متخصص محترم واریز گردید و فاکتور خدمات انجام شده به عنوان رسید پرداخت وجه در پنل کاربری قابل رویت بود .

و پنل کاربری ویژه مشتریان مجموعه آی پی امداد این امکان رو داد تا امتیاز و نظراتی که برای متخصص در نظر گرفتم رو قبل از دیدن فاکتور، ثبت کنم و متوجه بازه زمانی گارانتی که در پنل کاربری من بصورت روزشمار کسر میشد، شدم.

بعد از گذشت چند ساعت واحد هپی کال مجموعه آی پی امداد جهت نظرسنجی میزان رعایت من در خصوص، رفتار متخصص و رضایت از تخصص ایشان سوالاتی پرسیدند تا از رضایت حداکثری خدمات گیرنده مطلع باشند.

بعد از یک هفته از استفاده دستگاه متوجه شدم که به اون صورت سابق غذا داخل دستگاه گرم نمیشه و از داخل پنل کاربری درخواست خودم رو در بازه گارانتی ثبت کردم و متخصص مربوطه پس از گذشت دقایقی جهت هماهنگی حضور برای بررسی دستگاه با اینجانب تماس گرفته و در ساعت مقرر در منزل حاضر شدند و با بررسی دستگاه متوجه مشکل پیش آمده و نسبت به رفع آن اقدام نمودند و بدون دریافت هیچگونه هزینه ای محل را ترک کردند که این نظم و سیستمی بودن فرایند درخواست ها برای من تجربه ای بسیار دلنشین بود

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا